آدرس : تهران - کیلومتر 19 جاده قدیم کرج - شهر قدس - بلوار 45 متری کلهر - خیابان چمن - کوچه سپهر - پلاک 10

درباره ما

نیازمندی عرصه تولید این مرزو بوم به تکنولوژی پیشرفته با توجه به رشد صنعت  و تولید و وجود کارآفرینان مستعد و پرتلاش، گروه تولیدی هامان را برای برداشتن گام های موثر و مطابق با دانش روز دنیا مصمم تر کرده است.

سال ها تجربه و تخصص مهندسین گروه تولیدی هامان (تولید کننده ماشین آلات صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی ) کارنامه قابل قبولی را با توجه به رضایت مشتریانش دریافت کرده و برای این منظور به خود می بالد.

پیدایش فرآورده های جدید غذایی در کنار توسعه کشاورزی کشورمان نیاز به داشتن ماشین آلات پیش رفته را بیش از پیش کرده است.

هامان ماشین با شناخت نیاز بازار و تحلیل رقبای اروپایی و آسیایی خود توانسته است گامی موثر برای تامین شرکت های فعال در این حوزه بردارد و همچنان با مشاوره و پیش بینی آینده این بازار هموارده در کنار این عزیزان با حمایت از تولید ملی چشم به صادرات محصولات خود داشته باشد.

ماشین آلات تولیدی گروه هامان بر پایه تحقیقات ، نیاز سنجی ، کیفیت مواد اولیه و با استاندارد های بین الملی تولید و پس از راه اندازی در خصوص خدمات پس فروش و تامین قطعات در کنار مشتریان عزیز خود استوار ایستاده است.

این مجموعه با داشتن مهندسینی مجرب و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه راه اندازی خطوط تولید کارخانه ها و داشتن  محصولاتی نظیر لیبل زن پشت چسب دار، دستگاه پرکن، درب بند اتوماتیک و … پرداخته است، که به افزایش راندمان کاری تولیدکنندگان و متقاضیانش کمک شایانی کرده است، رضایت مشتریان اش از محصولات هامان در خط تولید صنایع غذایی، صنعت بسته بندی و… خود باعث شده که مجموعه هامان به اهدافی که براساس آن مجموعه خود را بنا نهاده که این هدف والا و ارزشمند رضایت مشتریان اش است برسد و همچنین به  واسطه هدف بزرگ خود به محبوبیتی روز افزون در میان مشتریان خود پیدا کند و میان متقاضیان محصولات اش که چشم اندازی جهانی دارد شناخته شده باشد.